Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tania wypożyczalnia sprzętu medycznego
#1
Potrzebna mi tania wypożyczalnia sprzętu medycznego, która wyśle mi koncentrator tlenu kurierem. Oferty, które dostałam (ponad 100 zł na miesiąc i nawet 400 zł kaucji to za wiele). W ostateczności kupię nowy koncentrator na raty. Już znalazłam tu http://oterapia.pl/oferta/koncentrator-t...apia-olv-5 ofertę, ale może da się taniej.
 Odpowiedz
#2
Tania wypożyczalnia sprzętu medycznego nie istnieje. Jeżeli potrzebujesz koncentratora na dłużej, to po prostu kup. Ten, który znalazłaś jest chyba dobry?
 Odpowiedz
#3
Cała oferta firmy Oterapia jest skierowana dla osób, które potrzebują tlenu. Nie ma różnicy jak to choroba. Porównanie specyfikacji koncentratorów nie daje odpowiedzi na pytania. Dzwoniłam i pytałam do firmy. W sumie się zdecydowałam na zakup. Na wypożyczenie muszę trochę poczekać i finansowo mi się to raczej nie będzie opłacało. Czekam teraz na finalizację transakcji.
 Odpowiedz
#4
Tak z ciekawości na jakie choroby stosuje się leczenie tlenem?
 Odpowiedz
#5
Od ciężkich - nowotwory, po lżejsze typu duszności. Na oterapia.pl, czy innych blogach medycznych znajdziesz podstawowe informacje na ten temat.
 Odpowiedz


Skocz do: