Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką torbę do laptopa polecacie?
#1
Przeglądam ofertę na inbag.pl/ i zastanawiam się nad zakupem torby do laptopa dla męża, ale kompletnie nie wiem czym kierować się w wyborze, możecie coś doradzić?
 Odpowiedz
#2
Sprawdź materiał. Zwróć uwagę na firmę. Generalnie musi być dobrze wykonana.
 Odpowiedz
#3
No chyba, że torba ma służyć jedynie do tego, żeby laptop sobie leżakował, to co innego ;)
 Odpowiedz
#4
Jak ma sobie leżakować, to bez sensu jest kupować jakąś torbę. Nie kupuj przez internet, tylko stacjonarnie. Masz możliwość dotknięcia materiału na żywo.
 Odpowiedz
#5
Sklepy komputerowe oferują na prawdę ogromny asortyment, jeżeli chodzi o torby do laptopów. Na pewno coś wybierzesz.
 Odpowiedz
#6
(01-20-2017, 10:40 AM)Manio napisał(a): Jak ma sobie leżakować, to bez sensu jest kupować jakąś torbę. Nie kupuj przez internet, tylko stacjonarnie. Masz możliwość dotknięcia materiału na żywo.

Torbę zawsze można odesłać....
 Odpowiedz
#7
No pewnie, dodatkowo masz na to czas a jak kupisz stacjonarnie a ci się nie będzie podobać po przyjściu do domu to już jej nie zwrócisz, dlatego lepiej kupować internetowo. A no i warto pamiętać o tym by była wygodna. Ja kupiłam plecak - bo laptop wcale do lekkich nie należy.
 Odpowiedz
#8
Torba na pewno musi być wygodna, ja dużo się przemieszczam z laptopem dlatego by nie obciążać pleców wybrałam plecak. Jest dużo wygodniej nosić. A trzeba przyznać, że laptop zawsze coś waży.
 Odpowiedz


Skocz do: