Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
W jakiej dzielnicy Warszawy warto kupić mieszkanie?
#1
Pytanie do osób głównie z Warszawy, gdzie warto kupić mieszkanie, dokładnie w jakiej dzielnicy? Wilanów, Wawer czy Żoliborz a może jeszcze inne polecicie? Zależy mi by dzielnica była spokojna, z dobrym dojazdem do Centrum i placami zabaw dla dzieci. Chcę kupić mieszkanie w stolicy a jak wiadomo to decyzja na 30 lat więc muszę mieć pewność, że nigdy jej nie pożałuje. Ktoś coś doradzi?
 Odpowiedz
#2
Ja mieszkam na Wilanowie i jestem zadowolony. U nas buduje się kilka osiedli, dość ładne są budynki Brzozowego Zakątka. Z tego co wiem, to buduje je Polnord więc najlepiej jak sprawdzisz ofertę na jego stronie. Z Wilanowa jest dobry dojazd do Centrum, też miasto chce uruchomić linię tramwajową więc będzie jeszcze wygodniej. Na Wilanowie mieszkam już 5 lat i dobrze mi się tu mieszka. Nie wiem jakie Polnord będzie miał mieszkania na Brzozowym Zakątku, ale myślę że najlepiej będzie jak sprawdzić bezpośrednia u dewelopera.
 Odpowiedz
#3
A ten Brzozowy Zakątek to nie ma być to osiedle zaraz przy obwodnicy bo ma powstać i biec przez Wilanów właśnie?
 Odpowiedz
#4
Tak, ale to że tam będzie obwodnica miasta nie robi większego problemu, bo mieszkania mają być od dziedzińca, dodatkowo z tego co wiem to Polbord sprzedał działki od strony obwodnicy i mają jeszcze w tym roku powstać biurowce i salon samochodowy. Też w planach są ekrany które mają oddzielić drogę od osiedla. Więc mają to na uwadze myślę, że hałasu nie będzie, a co za tym idzie to dobra inwestycja na zakup własnego mieszkania. Wilanów to zielona część Warszawy z dostępem do szkoły, sklepów i linii tramwajowej która ma powstać.
 Odpowiedz
#5
No i też na tym odcinku obwodnicy ma być ograniczenie prędkości do 100 km/h więc to się przełoży na mniejszy hałas i mniej pyłu i spalin. Z resztą Brzozowy Zakątek będzie jednym z lepszych osiedli jeśli chodzi o komunikacje miejską z Centrum, bo przecież ma być linia tramwajowa no i dojazd do tej obwodnicy też może mieć swoje korzyści.
 Odpowiedz


Skocz do: