Dyskusja o regionie
Własna firma - Wersja do druku

+- Dyskusja o regionie (http://dyskusja.com.pl)
+-- Dział: Mój regon (http://dyskusja.com.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Wielkopolskie (http://dyskusja.com.pl/forum-8.html)
+--- Wątek: Własna firma (/thread-62.html)

Strony: 1 2


Własna firma - kasai - 12-29-2016

W przyszłym roku otwieram własną firmę  Big Grin Chce, żeby większość rozwiązań funkcjonowała przez Internet. Mam już upatrzoną księgowość. Jest też Grafik Optymalny z którego pewnie skorzystam https://www.grafikoptymalny.pl Pytanie do Was co jeszcze przyda się do prowadzenia biznesu i jego lepszego zarządzania?


RE: Własna firma - maksik - 01-04-2017

Podstawa to kasa na rozwój i promocja. W drugim przypadku wybierz mądrze i dużo pytaj. Specjalistów jest sporo. Tych, którzy wypracowują efekt - niewiele. Zacznij od przeglądania tego typu ofert http://www.mamamarketing.pl i powodzenia.


RE: Własna firma - Manio - 01-20-2017

Przede wszystkim to powinieneś pomyśleć o jakiejś księgowości. Przyda Ci się, jeżeli chcesz prowadzić firmę.


RE: Własna firma - wiktusia - 01-23-2017

W temacie promocji warto byś zobaczyła na ogłoszenia agencji na http://www.reklama.pl/firmy/marketing/agencje-marketingowe. Wydaje mi się, że znajdziesz tu wiele możliwości na skuteczną reklamę firmy.


RE: Własna firma - lolek - 02-21-2017

Prowadząc własną firmę trzeba zadbać też o księgowość bo jest dość ważna. Warto mieć porządek w papierach, gdyby ktoś szukał to polecam zajrzeć na stronę http://www.szukamuslugi.com/ zawsze może coś ciekawego się znaleźć.


RE: Własna firma - Lucek - 02-25-2017

Własna firma to duży wysiłek. To wcale nie jest takie łatwe. No ale dochodowe jak się ma głowę na karku. Na pewno trzeba pilnować księgowości bo US teraz na prawdę tego pilnują. Więc na pewno trzeba mieć dobrą księgową. _____________________
https://polskikoszyk.pl


RE: Własna firma - Kasia - 02-27-2017

Własna firma to i też własne biuro i spędzanie w nim kilkanaście godzin. Dlatego warto wybrać bardzo wygodny fotel, ja zastanawiam się nad zakupem jednego z takich http://www.galameble.com/fotele-twoja-strefa-relaksu/ prezentują się bardzo ciekawie i wyglądają na wygodne.


RE: Własna firma - maksik - 07-04-2017

Dobry dostawca produktów lub outsourcing usług w każdej firmie jest potrzebny. Znalezienie dobrej oferty produktów dla firmy np. sprzątającej jest tylko pozornie proste.

____
https://www.posprzataj.com.pl/vikan-szczotki-sciagacze-i-inne-narzedzia-c-40.html


RE: Własna firma - wiktusia - 10-20-2017

Jakie jest wasze zdanie na temat gadżetów reklamowych? Korzystacie z tego typu ofert http://gadzety.veus.pl/ ? Jeśli tak to przy jakich okazjach?


RE: Własna firma - Bananek - 12-13-2017

Firma to fajna sprawa, ale problemów z tym cała masa. Nam ostatnio w firmie popsuła się pompa do uzdatniania wody i musieliśmy kupić nową. Jednak firma http://www.filtrowanie.com.pl/ zaproponowała nam bardzo dobrą ofertę i udało się bez kredytu. Prowadzenie własnej firmy to trudna rzecz.