Dyskusja o regionie
Catering dietetyczny w Bydgoszczy? - Wersja do druku

+- Dyskusja o regionie (http://dyskusja.com.pl)
+-- Dział: Mój regon (http://dyskusja.com.pl/forum-1.html)
+--- Dział: Kujawsko-pomorskie (http://dyskusja.com.pl/forum-7.html)
+--- Wątek: Catering dietetyczny w Bydgoszczy? (/thread-160.html)Catering dietetyczny w Bydgoszczy? - maksik - 07-18-2018

Czy jest w Bydgoszczy coś takiego jak catering dietetyczny z dowozem? Dużo czytałam o tym sposobie odżywiania, szczególnie w przypadku kiedy jada się nieregularnie. Obecnie moja dieta to szybkie dania z mikrofalówki i nie zawsze o tej samej godzinie. Wiem, że z zdrowotnego punktu widzenia to bardzo złe nawyki. Dlatego pomyślałam o tak zwanej diecie pudełkowej. Czy coś możecie polecić?


RE: Catering dietetyczny w Bydgoszczy? - magneta - 07-20-2018

(07-18-2018, 06:30 PM)maksik napisał(a): Czy jest w Bydgoszczy coś takiego jak catering dietetyczny z dowozem? Dużo czytałam o tym sposobie odżywiania, szczególnie w przypadku kiedy jada się nieregularnie. Obecnie moja dieta to szybkie dania z mikrofalówki i nie zawsze o tej samej godzinie. Wiem, że z zdrowotnego punktu widzenia to bardzo złe nawyki. Dlatego pomyślałam o tak zwanej diecie pudełkowej. Czy coś możecie polecić?

Ja znam tylko Light Box - https://www.lightbox.pl/bydgoszcz, bo koleżanki zamawiają z nich dietę pudełkową i im do biura dowożą. Ale pewnie nie tylko oni rozważą jedzenie na terenie miasta. Może w internecie poszukaj tych większych i zobacz czy dowóz mają w Bydgoszczy. Powiem Ci, ze to co dostają dziewczyny ode mnie z biura zawsze ładnie wygląda i apetycznie pachnie. I zawsze jedzą regularnie to fakt.


RE: Catering dietetyczny w Bydgoszczy? - maksik - 07-31-2018

No w google pokazuje kilka cateringów na pierwszej stronie w tym właśnie ten Light Box o którym piszesz. Widzę, że mogę zamówić pakiet degustacyjny więc chyba zamówię i zobaczę. Też widzę, że mogę tam wybrać dietę bez ryb i owoców morza, to fajnie bo tego nie lubię.


RE: Catering dietetyczny w Bydgoszczy? - kasai - 10-11-2018

A jak jesteśmy już przy diecie i odchudzaniu to czy stosuje ktoś może plastry sliminazer? Opinie mają bardzo dobre i szczerze zastanawiam się czy warto je kupić i stosować. Oczywiście wiadomo, ze dieta to podstawa i aktywność fizyczna,