Dyskusja o regionie

Pełna wersja: Organizacja ślubu i wesela?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o zatrudnieniu takiej firmy jak np. ta whiteevents.pl/organizacja-slubu-i-wesela do pomocy w organizacji ślubu i wesele. Taka pomoc ma sens? Czy wtedy łatwiej jest to wszystko zorganizować?
Szczególnie jeżeli masz duże wesele to warto zatrudnić pomoc. Zerknij na firmyweselne.pl bo tam znajdziesz pomoc i porady.
Ja chyba bym się nie odważyła sama zaplanować całego ślubu i wesele. Dziś jak patrze na to z boku to mnie to przeraża. Więc jestem pewna, że potrzebowałabym kogoś do pomocy. Może nie koniecznie firmy weselnej ale na pewno kogoś kto wie jak się za to zabrać.
Obecnie jeśli chodzi o planowanie ślubu i wesela sa specjalne planerki, które nam w tym pomogą. Oczywiście nie mozna zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę, bo to jednak jest dość ważne wydarzenie. No i jednak trzeba brać pod uwagę, ze sale mają rezerwacje z wyprzedzeniem dość dużym. My mieliśmy ślub w plenerze w zacisze.gda.pl/ i dwa lata wcześniej dokonywaliśmy rezerwacji. To wszystko mozna ogarnąć, ale trzeba to zaplanować.